Hotelová restaurace

Hotelová restaurace je otevřena každý den do 14:00. 

Večeři přichytáme pouze po předchozí domluvě.

Zvolněte krok a v hotelové restauraci ochutnejte vynikající speciality naší kuchyně. Náš šéfkuchař Tomáš připravuje denně menu s láskou. Proto známé přísloví "Láska prochází žaludkem" u nás rozhodně platí.Hoteloví hosté

Snídaně servírujeme formou bohatého bufetu, obědy a večeře jako tříchodové menu. Můžete si sami vybrat, zda zvolíte polopenzi nebo plnou penzi.

Každý pátek pro Vás připravujeme slavnostní galavečer formou  rautu, letního grilování, nebo tématické galavečeře, které si můžete užít s milovanou osobou při svíčkách. Pokud preferujete dietní stravování, naši kuchaři se vám rádi přizpůsobí.

Hostům prezentujeme stále nové nápady a zajímavé kombinace. 


Galavečeře

Ochutnejte rafinované masové i rybí speciality s jemnými omáčkami a voňavým kořením. K tomu všemu Vám sommelier doporučí některé z výborných znojemských vín. A při dezertu si už budete jisti, že naše nabídka uspokojila plně Vaši chuť i zrak.

Nápady to v naší kuchyni jen hýří. Přesvědčte se sami každý pátek. Jste k nám srdečně zváni. Restaurace má bezbariérový přístup.


Vyvážená strava

Vaříme z přírodních zdrojů a nezapomínáme na zásady zdravé výživy. Pro zájemce jsme připravili zajímavé pobyty, během kterých poznáte, jak zdravá strava chutná. Připomene Vám osvědčené rčení, že nežijeme proto, abychom jedli, ale jíme, abychom žili.

Vegetariánům, veganům, makrobiotikům nebo hostům s bezmléčnou a bezlepkovou dietou přizpůsobíme jídelníček tak, aby splňoval jejich nároky.